O FIRMIE


Śniadanie dla mistrzów!

W firmie Śniadaniowcy jesteśmy przekonani, że każdy może zostać mistrzem śniadania. Pomimo wiedzy o tym, że śniadanie stanowi najważniejszy posiłek dnia, około 60% Polaków zapomina o porannym śniadaniu, które dostarcza energii do pracy na cały dzień. Z myślą o tych najbardziej zapracowanych powstała firma, która za cel postawiła sobie dostarczanie naszym mistrzom świeżych i pysznych posiłków tak by nie musieli oni sobie zaprzątać głowy ich przygotowywaniem podczas uciążliwych godzin porannych.

#Śniadaniedlamistrzów

MARKA ŚNIADANIOWCY

Marka Śniadaniowcy powstała w Częstochowie, gdzie działa od ponad 5 lat. Były to lata pełne pracy nad naszym produktem oraz dbaniem o satysfakcję rzeszy klientów, która stale się powiększa. Ciągły rozwój, który nam przyświeca utrwalił w nas potrzebę posiadania produktu najwyższej jakości, dzięki czemu logo naszej firmy stało się rozpoznawalne na lokalnym rynku.

„Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia”. Od samego początku staraliśmy się zaoferować naszym klientom posiłek, który odmieni ich sposób pracy i planowania codziennych czynności. Dzięki starannie przygotowanemu menu, które dostarczamy codziennie rano, jesteśmy pewni, że swoją działalnością nie tylko rozwijamy markę, ale przede wszystkim wpływamy pozytywnie na nawyki żywieniowe naszych klientów oraz ich stan zdrowia.

 

Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju śniadań. Codziennie przykładamy wszelkiej uwagi, by oferować produkt świeży, przygotowany oraz dostarczony tego samego dnia, tak by nasi klienci nie musieli się martwić brakiem energii w trakcie całego dnia pracy.

Rok 2018 był dla nas rokiem pełnym wyzwań, gdyż po namowie przyjaciół zdecydowaliśmy się otworzyć pierwszy punkt franczyzowy, a po nim dwa kolejne. Sukces który osiągnęliśmy pozwolił nam sprecyzować i uwydatnić nasz plan biznesowy, dzięki czemu najbliższe lata wiążemy z rozwojem marki przy pomocy partnerów.

Jako młodzi i pełni zapału ludzie, którzy dzięki wytrwałej pracy osiągnęli znaczący poziom wiedzy i doświadczenia, chcielibyśmy poszerzać zakres naszej działalności oferując znaczące korzyści, które przy pomocy naszych umiejętności są w stanie zaprocentować.